Kullanım Şartları


Yurtdışında alacağınız eğitimi güvenli ve sorunsuz bir şekilde studyacourse.com üzerinden almak için lütfen aşağıdaki maddeleri okuyunuz.

1- Studyacourse.com bu sözleşmede bundan sonra “Site” diye anılacaktır. Studyacourse.com İngiltere’de faaliyet gösteren Londra Kariyer Akademi’nin alt markasıdır.

2- Bu kullanıcı sözleşmesi, www.studyacourse.com giriş ve ilgili diğer web sitelerine giriş için gerekli bilgileri kullanıcılara açıklar. Site kullanımı; siteye giriş, siteyi gezme ve üyeliği içerir.

3- Okul ön kaydınızı yaptırmadan önce kullanıcı sözleşmesini okuyarak kabul ettiğinizi işaretleyiniz. Eğer sözleşmeyi kabul etmiyorsanız, ön kaydınız gerçekleşmeyecektir.

4- Site hakkında bilgi; studyacourse.com, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerle yurtdışı eğitim veren kurumları biraraya getiren bir platform olarak hizmet vermektedir. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler, yurtdışı eğitimle ilgili öğrenmek istedikleri konuları, gitmek istedikleri okullar hakkındaki eğitim ve konaklama hakkındaki tüm bilgileri bir ‘tıkla’ studyacourse.com'da bularak yurtdışı eğitim ve kariyerleri için daha kolay karar verebilirler.

5- Siteye giriş ücretsizdir. Sitenin içeriği düzenli olarak güncellendiğinden, site yönetimi, içeriği herhangi bir uyarı yapmadan değiştirebilir, içeriği kaldırabilir veya durdurabilir. Site içeriklerine ulaşamadığınız durumlarda Site herhangi bir bağlayıcılık kabul etmez. Siteye giriş için bilgisayar, internet gibi gerekli teknik altyapıya kullanıcıların sahip olması gerekmektedir.

6- Üyelik bilgileriniz; Siteye üye olmak için vermiş olduğunuz şifre, kullanıcı adı ve diğer güvenlik bilgileri gizlilik içerir ve bu bilgiler üçüncü kişilere verilmez. Üyeler, kullanıcı sözleşmesine uymadıkları takdirde, Site kullanıcı bilgilerini ve şifresini durdurabilir, engelleyebilir. Eğer herhangi bir sebepten dolayı, üyelik bilgileriniz başkaları tarafından ele geçirilirse lütfen info@studyacourse.com’a email atınız. Ardından yeniden şifre oluşturunuz.

7- Kullanıcı ve Site arasındaki sözleşme; Site’de yurtdışında eğitim veren okulların ders saatleri, özel konaklama bilgileri, ek hizmet bilgileri yer almaktadır. Bu bilgiler üyelere açık olarak sunulmaktadır. Siteyi misafir ya da üye olarak gezebilirsiniz. Size uygun eğitim veren kurumu bulduğunuzda “Kayıt İşlemine Devam Et” tuşuna tıklayarak kayıt işleminizi yapabilirsiniz. Kayıt formu, isim – soy isim, doğum tarihi, doğum yeri, eğitim durumu ve pasaport bilgilerini içerir. Kayıt aşamasında okul ücretinin tamamını ödemek zorunda değilsiniz.

8- Site’de yer alan okullar, üyelere bilgi vermeden ilanlarını kaldırma hakkına sahiptir.

9- Ücret; Site’de belirtilen okul ücretleri üyelere bilgi verilmeden değiştirilebilir. Site’de bulunan ücretler eğitim veren kurumların fiyat listelerine göre güncellenir. Site’de gösterilen fiyatlar kur farkından dolayı değişiklik gösterebilir.

10- Değişiklik ve İptal; Kayıt yaptırdığınız veya kaydınızı tamamladığınız eğitim programı ile ilgili değişiklik ve iptal durumunda info@studyacourse.com üzerinden ve iletişim telefonlarından site ile irtibata geçiniz. Vize çıktıktan sonra kayıt iptalinde okulun kayıt ve iptal şartları geçerlidir. Site, kendi kayıt ücretini geri iade etmeme hakkını saklı tutar.  

11- Site, Fikri ve Sınai haklar kanunu çerçevesinde korunmaktadır. Site’de yer alan herhangi bir bilgi, fotoğraf, video, logo izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Site üzerinden indirmiş olduğunuz herhangi bir döküman üzerinde değişlik yapılamaz.

12- Konaklama ile ilgili bilgiler okullar tarafından sunulan konaklama hizmetleri ve site tarafından sağlanacak özel konaklama hizmetini kapsar. Konaklama’da yaşanacak herhangi bir kazadan dolayı site sorumlu tutulamaz, ilgili ülkenin yürürlükteki kanunları geçerlidir.

13- Havaalanı transferlerinde güvenilir taksi sürücülerini ve sigortalı araçları göndermek site sorumluluğundadır. Hava yolculuğundan kaynaklı kazalarda site sorumlu tutulamaz.

14- Site üzerinde kullanımdan kaynaklı olabilecek virüs vb. saldırılardan site sorumlu tutulamaz.

15- Kullanıcı sözleşmesini güncelleme hakkını site saklı tutar. Üyelere doğru bilgi ve güncel fiyatları göstermek için düzenli olarak yapılacak değişiklik hakkı siteye aittir. Üye zaman zaman bu sayfayı kontrol ederek kullanıcı sözleşmesindeki değişiklikleri okuma hakkına sahiptir. Üye kullanıcı sözleşmesini kabul etmediği takdirde siteyi kullanmak ve kayıt yaptırmak zorunda değildir.

16- Üye ve Site arasında doğacak sorunlarda çözüm yeri İstanbul Mahkemeleridir.

17- İletişim; Site ile iletişime geçmek için info@studyacourse.com email adresine emaillerinizi gönderebilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Güncelleme Tarihi; 30/11/2016