St Giles College - Brighton

St Giles College - Brighton
İngiltere, Brighton    
13 Marlborough Place Brighton BN1 1UB

KURULUŞ
TARİHİ

1955

SINIFTAKİ EN FAZLA
ÖĞRENCİ SAYISI

12

DERS
SÜRESİ

50 Dakika

OKULDAKİ
TÜRK ORANI

% 9

YAŞ
SINIRI

16

St Giles College, dünyanın en eski ve köklü dil eğitimi kurumlarındandır. İngiltere, Amerika ve Kanada’nın önemli bir çok şehrinde, birbirinden güzel okul binaları ve kurslarıyla, İngilizce eğitimi konusunda en çok tercih edilen okullardan biridir. Her yıl 100 farklı ülkeden 14.000’den fazla öğrenci St.Giles College’ın kurslarını tercih etmektedir.

St Giles College-Brighton şubesi, şehrin merkezinde, klasik kraliyet mimarisine uygun yapılmış üç büyük binada eğitim vermektedir. Okul şehir merkezinde, canlı şehir yaşamı içinde olup sahile 2 dakika yürüme mesafesindedir. Brighton, Londra’ya trenle ortalama 1 saat mesafededir. En yakın havalimanı, 30 dakika mesafedeki Londra Gatwick havalimanıdır.

Bina İmkanları

KAFETERYA
SOSYAL ALANLAR
KÜTÜPHANE
WI-FI
BİLGİSAYAR ODASI

Okul Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Sahil kentinde merkezî bir konum,
 • Yoğun eğitim kapasitesi,
 • Farklı kültürel deneyimler,
 • 650 kişilik okul kapasitesi,
 • 45 sınıf,
 • Londra'ya tren ile 50 dk mesafede,
 • Heathrow 'a otobüs ile 145 dk mesafede,
 • Yakında seçkin restoranlar, cafeler, sanat merkezleri, tiyatro sahneleri,
 • Okula yakın görülecek yerler; Brighton Museum and Art Gallery, Museum of Penny Slot Machines, Brighton Toy and Model Museum, Preston Park, South Downs Park, St.Anns Well Gardens, Royal Pavilion.

Bu Okul Hakkında Uzman Yorumu

Bu okulda uzman yorumu bulunamadı.

Okulu Sizin İçin Gezdik

Henüz video yüklenmedi.

Diğer Videolar

Toplam ücrete uçak bileti de dahil mi?

Hayır, sizlere sunmuş olduğumuz fiyatlara uçak bileti dahil değildir. Ancak, bu konuda size yardımcı olmamızı isterseniz memnuniyetle yardımcı oluruz.

Deposito ücreti nedir?

Deposito ücreti, eğitim almak istediğiniz okulda yerinizin ayrılması için ödemeniz gereken tutardır.

Kimi okullar bu ücreti talep etmezken, bu durum okuldan okula değişmektedir.

İngilizce seviyemi nasıl bileceğim?

Okula ilk başladığınız gün, İngilizce seviye tespit sınavına gireceksiniz ve sonucunua göre sizi seviyenize uygun sınıfa yerleştirecekler.

Anlaşmalı olduğumuz ve sitemizde bulunan tüm okullarda tüm seviyedeki öğrencilere uygun sınıflar bulunmaktadır.

Eğitim almak için en yüksek yaş nedir?

Dil okullarından eğitim almak için yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Ancak site üzerinden eğitim programı satın alabilmeniz için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir.

Ayrıca, sitemizde okullar detaylı inceleyerek eğitim verdikleri yaş aralıklarını da görebilirsiniz.

Dil eğitimimi tamamladığımda sertifika alabilecek miyim?

Evet, anlaşmalı olduğumuz tüm okullar dil kursunuzun bitiminde size sertifika vermektedir. Ancak, sertifika alabilmeniz için derslere katılım oranınızın %75 - %80 arasında olması gerekmektedir.

Ne tür dil kursu seçenekleri bulunmakta?

Dil kursu seçenekleri okuldan okula değişiklik göstermektedir. StudyACourse. Com’da genel olarak,

 • - Genel dil kursları
 • - Sınavlara hazırlık kursları (IELTS, TOEFL vb)
 • - Yaz okulu programları
 • - İş İngilizcesi
 • - Özel eğitimler vb

Tüm okullar yukarıdaki programların hepsini sunamayabiliyor. İlgili okulları bulmak için canlı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Dil eğitimi alabileceğim en kısa süre nedir?

Dil eğitimi alabilmeniz için gerekli kısa süre en az 2 haftadır. En fazla süre ise tamamen size bağlıdır.

Dil eğitiminiz ne kadar uzun olursa, haftalık ödeyeceğiniz ücret kısa süreli alacağınız eğitime ödeyeceğiniz ücrete oranla daha uygun olacaktır.

Eğitim alabileceğim en iyi dil kursu programı hangisidir?

En iyi veya en doğru dil kursu programı yoktur. Ancak, sizin belirlemiş olduğunuz hedef, finansal durumunuz ve eğitim sürenize göre alabileceğiniz kurslar vardır.

Dil kursu ders süresi ne kadardır?

Eğitim almak istediğiniz hafta sayısına bağlı olarak ders süreleri, okuldan okula değişiklik göstermektedir. Dil eğitiminizi, sabah, öğleden sonra şeklinde ayrı seçeneklerde alabilirsiniz.

Okullarda kaç tane dil kuru seviyesi bulunmaktadır?

Tüm okullar başlangıç seviyesinden, ileri düzey ve sınavlara hazırlık kurslarına kadar her seviyeye uygun dil kurlarında eğitim vermektedir.


Efe Kara

2 ay önce

4.8
puan
Eğitim
Bina İmkanları
Aktiviteler
Konum

İngilizce dil eğitimi almak üzerine bu okulu tercih ettim. İngiltere'deki dil okulları arasında eğitimi çok kaliteli bir okul. Bu nedenle Türkler tarafından da tercih edilen bir okul. Özellikle yaz döneminde Türk öğrenci sayısında ciddi bir artış oluyor. Bu benim için olumsuz bir durum.

Okulun eğitim kalitesinin yanında konumu merkezde ve her yere ulaşımı kolay.
Ben İngiliz aile yanında kalmayı tercih ettim. Otobüsle yarım saatte okulda oluyorum. Bu uzun bir süre gibi gözükse de yanında kaldığım aile çok iyi ve benimle çok ilgili.
Okulun hem Brighton hem de Londra’nın diğer şehirlerine gezileri var. Ben katılmıyorum kendim geziyorum. Okuldan sonra her yere gitmek çok kolay oluyor.
Brighton sakin ve eğitim almak isteyenler için güzel bir şehir. Okulun eğitim kalitesi ve Brighton şehri güzelliği ile birleşince bu okulu kesinlikle tavsiye edebilirim.


Ruchan

1 yıl önce

5.0
puan
Eğitim
Bina İmkanları
Aktiviteler
Konum

Brighton'ı kesinlikle tavsiye ederim. Yaz aylarında Türk öğrenci sayısı artsa da danışmanların da hep söyledikleri gibi iş öğrencide bitiyor.

Bu şehirde de belki en iyi okul burası. Başka arkadaşlarla da konuşunca bu okulun ne kadar iyi bir okul olduğunu daha iyi anladım.
Haftada 4-5 gün aktivite oluyordu. Hemen önünde park var zaten, biz arkadaşlarla ders aralarında orada takılır muhabbet ederdik. Benim sınıfımda İtalyan ve Fransız iki arkadaşım vardı. Hala görüşüyoruz. Onlarla her gün geziyorduk.

Tek olumsuz tarafı, bu kadar güzel sahilde ve denizde yüzememek. Alışmışız sıcak havalara:))
Ama ingilizler rahat yüzüyorlar.

Gençler, bu şehir güzel. Bu okulda iyi.