Kaplan International - London Covent Garden

Kaplan International - London Covent Garden
İngiltere, Londra    
3-4 Southampton Place, Covent Garden, London, UK. WC1A 2DA

KURULUŞ
TARİHİ

1938

SINIFTAKİ EN FAZLA
ÖĞRENCİ SAYISI

15

DERS
SÜRESİ

45 Dakika

OKULDAKİ
TÜRK ORANI

YAŞ
SINIRI

18

Kaplan International London Covent Garden merkezinden yer almaktadır. 18 yy. inşa edilen ve restore edilmiş modern okul binasında 13 derslik ,etkileyici multimedya merkezi öğrenciler kaliteli eğitim sunmaktadır. Öğrenciler eğitimlerine devam ederken aynı zamanda Londra'nın kültürel etkinliklerinden faydalanırlar.

Bina İmkanları

SOSYAL ALANLAR
KÜTÜPHANE
WI-FI

Okul Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • 75 yılı aşkın tecrübe,
 • İngilizce eğitiminde en güvenilir eğitim kurumu,
 • Son teknoloji ile eğitim,
 • %94 öğrenci memnuniyeti,
 • 150 farklı milletten gelen uluslararası öğrenci topluluğu,
 • K+ özel eğitim sistemi,
 • Merkezi konum,
 • Otobüs, tren ve metro ile ulaşım,
 • British Museum, Covent Grden, West End Theatre'a yürüme mesafesi,
 • Şehir içi ve şehir dışı gezi aktiviteleri.

Bu Okul Hakkında Uzman Yorumu

Bu okulda uzman yorumu bulunamadı.

Okulu Sizin İçin Gezdik

Diğer Videolar

Henüz video yüklenmedi.

Toplam ücrete uçak bileti de dahil mi?

Hayır, sizlere sunmuş olduğumuz fiyatlara uçak bileti dahil değildir. Ancak, bu konuda size yardımcı olmamızı isterseniz memnuniyetle yardımcı oluruz.

Deposito ücreti nedir?

Deposito ücreti, eğitim almak istediğiniz okulda yerinizin ayrılması için ödemeniz gereken tutardır.

Kimi okullar bu ücreti talep etmezken, bu durum okuldan okula değişmektedir.

İngilizce seviyemi nasıl bileceğim?

Okula ilk başladığınız gün, İngilizce seviye tespit sınavına gireceksiniz ve sonucunua göre sizi seviyenize uygun sınıfa yerleştirecekler.

Anlaşmalı olduğumuz ve sitemizde bulunan tüm okullarda tüm seviyedeki öğrencilere uygun sınıflar bulunmaktadır.

Eğitim almak için en yüksek yaş nedir?

Dil okullarından eğitim almak için yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Ancak site üzerinden eğitim programı satın alabilmeniz için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir.

Ayrıca, sitemizde okullar detaylı inceleyerek eğitim verdikleri yaş aralıklarını da görebilirsiniz.

Dil eğitimimi tamamladığımda sertifika alabilecek miyim?

Evet, anlaşmalı olduğumuz tüm okullar dil kursunuzun bitiminde size sertifika vermektedir. Ancak, sertifika alabilmeniz için derslere katılım oranınızın %75 - %80 arasında olması gerekmektedir.

Ne tür dil kursu seçenekleri bulunmakta?

Dil kursu seçenekleri okuldan okula değişiklik göstermektedir. StudyACourse. Com’da genel olarak,

 • - Genel dil kursları
 • - Sınavlara hazırlık kursları (IELTS, TOEFL vb)
 • - Yaz okulu programları
 • - İş İngilizcesi
 • - Özel eğitimler vb

Tüm okullar yukarıdaki programların hepsini sunamayabiliyor. İlgili okulları bulmak için canlı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Dil eğitimi alabileceğim en kısa süre nedir?

Dil eğitimi alabilmeniz için gerekli kısa süre en az 2 haftadır. En fazla süre ise tamamen size bağlıdır.

Dil eğitiminiz ne kadar uzun olursa, haftalık ödeyeceğiniz ücret kısa süreli alacağınız eğitime ödeyeceğiniz ücrete oranla daha uygun olacaktır.

Eğitim alabileceğim en iyi dil kursu programı hangisidir?

En iyi veya en doğru dil kursu programı yoktur. Ancak, sizin belirlemiş olduğunuz hedef, finansal durumunuz ve eğitim sürenize göre alabileceğiniz kurslar vardır.

Dil kursu ders süresi ne kadardır?

Eğitim almak istediğiniz hafta sayısına bağlı olarak ders süreleri, okuldan okula değişiklik göstermektedir. Dil eğitiminizi, sabah, öğleden sonra şeklinde ayrı seçeneklerde alabilirsiniz.

Okullarda kaç tane dil kuru seviyesi bulunmaktadır?

Tüm okullar başlangıç seviyesinden, ileri düzey ve sınavlara hazırlık kurslarına kadar her seviyeye uygun dil kurlarında eğitim vermektedir.


Rumeysa Çalı

4 ay önce

5.0
puan
Eğitim
Bina İmkanları
Aktiviteler
Konum

Bu okula StudyACourse.com'un İngiltere bursuyla geldim. Açıkcası okul seçimimi direk ben yapmadım, firmadan bu okulu tavsiye ettiler. Gelmeden önce de baktım, benim için dünyanın en iyilerinden birisini seçmişler. Çok sevindim.

Okulun genel özelliklerinden bahsedeyim öncelikle. Konum olarak Londra'nın merkezinde, gitmek ve görmek istediğim yerlere çok yakın mesafede bir yerdeydi. Bir çok yere yürüme mesafesinde olunca kolay gezebildim. Etrafında kafeler, restaurantlar, müzeler ve benzeri bir çok tarihi ve eğlence mekanları var.

Binası tarihi bir bina. Çok beğendim Sınıflar rahat, hava almak için bahçesini iyi planlamışlar. Sınıfları geniş ve ferahtı. Bina kalabalık bir yerde olmasına rağmen hiç ses almıyiçeriye. Dersler rahat geçiyor. Sınıflarda etkinliklerde, sınıflar birbirni rahatsız etmemiş oluyordu.

Sınıf arkadaşlarımda hiç Türk öğrenci yoktu. Çinliler, koreliler, Araplar vardı. Bu konuda şanslıydım diyebilirim. Zorlandım ama faydası oldu. Sözlük için telefon da yasaktı,Bilmediğimiz kelimeleri hocamıza sormamız gerekiyordu. Böyle olunca İngilizce anlamak ve yeni kelimeleri öğrenmek için beynimizi zorlamak güzel oldu ve yararlarını gördüm diyebilirim rahatlıkla.

Sınıftaki hocamız da çok yiydi. Genç bir bayandı. Aktifti. İngilizcesini bize göre ayarlıyordu. Yavaş konuşuyordu. Çok yardımcı oluyordu. Anlamadığımız her şeyi sıkılmadan bıkmadan tekrar ediyordu.

Birde dikkatimi çeken, her milletten insan vardı ve hiç bir ayrım hissetmedim. Her millete aynı şekilde davranıyorlar, en iyi eğitimi vermeye çalışıyorlardı.

Ayrıca derslerde hoşuma giden sürekli tekrar vardı. O sebeple öğrendiğimiz şeyleri unutmadan iyice pekiştirerek etkinliklerle öğrenme şansımız oldu.

Okulun etkinlikleri çok fazlaydı. Hemen hemen hergün bir yerlere gidiyorduk. Ortak dil ingilizce olunca zorlansak da anlaşmaya çalışıyorduk. Ben kısa kaldım ama eminim uzun kalanlar çok fazla aktiviteye katılma şansları oluyordur.

Sonuç olarak, Kaplan School'un öğrenciyi çok önemsediğini hisettiğimi söyleyebilirim. Başarılı geçen, kamp gibi bir 2 haftanın sonunda mutlulukla Türkiye'ye döndüm.