Avalon School

Avalon School
İngiltere, Londra    
8 Denmark St, London WC2H 8LS

KURULUŞ
TARİHİ

1990

SINIFTAKİ EN FAZLA
ÖĞRENCİ SAYISI

12

DERS
SÜRESİ

50 Dakika

OKULDAKİ
TÜRK ORANI

% 10

YAŞ
SINIRI

18

Avalon School, İngiltere’nin en iyi okullarından biridir. Özellikle uyguladığı eğitim metoduyla öğrencilerin hem verim aldığı hem de keyifle eğitimlerini tamamladıkları bir kurumdur.

Quantum Metod, Avalon School’a özgü, konuşma ağırlıklı, gramer ve kelime bilgisini de konuşma içinde öğreten, aynı zamanda sınavlara da hazırlayabilen bir metoddur.

Avalon School, öğrenci memnuniyeti ve verimi yüksek bir eğitim sunmaktadır.

Bina İmkanları

KAFETERYA
SOSYAL ALANLAR
KÜTÜPHANE
WI-FI
BİLGİSAYAR ODASI
MUTFAK
BAHÇE
ATM

Okul Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kaliteli eğitim, 20 yılı aşkın tecrübe,
 • Konuşma ağırlıklı eğitim,
 • Kişisel öğrenme yöntemi,
 • Öğrenciler ilk gün seviye tespit sınavına girip, ardından seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmektedir,
 • Londra'nın tarihi mekanlarına 30 dk yürüme mesafesi,
 • Ders dışı sosyal aktiviteler, geziler, eğlenceler, partiler,
 • Tottenham Court Road istasyonuna 2 dk yürüme mesafesi,
 • Okul'a yakın görülecek yerler; British Museum, Covent Garden, China Town, Piccadilly Circus, Trafalgar Square, London Eye, Big Ben.

Bu Okul Hakkında Uzman Yorumu

Bu okulda uzman yorumu bulunamadı.

Okulu Sizin İçin Gezdik

Diğer Videolar

Henüz video yüklenmedi.

Toplam ücrete uçak bileti de dahil mi?

Hayır, sizlere sunmuş olduğumuz fiyatlara uçak bileti dahil değildir. Ancak, bu konuda size yardımcı olmamızı isterseniz memnuniyetle yardımcı oluruz.

Deposito ücreti nedir?

Deposito ücreti, eğitim almak istediğiniz okulda yerinizin ayrılması için ödemeniz gereken tutardır.

Kimi okullar bu ücreti talep etmezken, bu durum okuldan okula değişmektedir.

İngilizce seviyemi nasıl bileceğim?

Okula ilk başladığınız gün, İngilizce seviye tespit sınavına gireceksiniz ve sonucunua göre sizi seviyenize uygun sınıfa yerleştirecekler.

Anlaşmalı olduğumuz ve sitemizde bulunan tüm okullarda tüm seviyedeki öğrencilere uygun sınıflar bulunmaktadır.

Eğitim almak için en yüksek yaş nedir?

Dil okullarından eğitim almak için yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Ancak site üzerinden eğitim programı satın alabilmeniz için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir.

Ayrıca, sitemizde okullar detaylı inceleyerek eğitim verdikleri yaş aralıklarını da görebilirsiniz.

Dil eğitimimi tamamladığımda sertifika alabilecek miyim?

Evet, anlaşmalı olduğumuz tüm okullar dil kursunuzun bitiminde size sertifika vermektedir. Ancak, sertifika alabilmeniz için derslere katılım oranınızın %75 - %80 arasında olması gerekmektedir.

Ne tür dil kursu seçenekleri bulunmakta?

Dil kursu seçenekleri okuldan okula değişiklik göstermektedir. StudyACourse. Com’da genel olarak,

 • - Genel dil kursları
 • - Sınavlara hazırlık kursları (IELTS, TOEFL vb)
 • - Yaz okulu programları
 • - İş İngilizcesi
 • - Özel eğitimler vb

Tüm okullar yukarıdaki programların hepsini sunamayabiliyor. İlgili okulları bulmak için canlı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Dil eğitimi alabileceğim en kısa süre nedir?

Dil eğitimi alabilmeniz için gerekli kısa süre en az 2 haftadır. En fazla süre ise tamamen size bağlıdır.

Dil eğitiminiz ne kadar uzun olursa, haftalık ödeyeceğiniz ücret kısa süreli alacağınız eğitime ödeyeceğiniz ücrete oranla daha uygun olacaktır.

Eğitim alabileceğim en iyi dil kursu programı hangisidir?

En iyi veya en doğru dil kursu programı yoktur. Ancak, sizin belirlemiş olduğunuz hedef, finansal durumunuz ve eğitim sürenize göre alabileceğiniz kurslar vardır.

Dil kursu ders süresi ne kadardır?

Eğitim almak istediğiniz hafta sayısına bağlı olarak ders süreleri, okuldan okula değişiklik göstermektedir. Dil eğitiminizi, sabah, öğleden sonra şeklinde ayrı seçeneklerde alabilirsiniz.

Okullarda kaç tane dil kuru seviyesi bulunmaktadır?

Tüm okullar başlangıç seviyesinden, ileri düzey ve sınavlara hazırlık kurslarına kadar her seviyeye uygun dil kurlarında eğitim vermektedir.


Uğur

1 ay önce

4.0
puan
Eğitim
Bina İmkanları
Aktiviteler
Konum

Bu sene Şubat ayında bu okula geldim. 20 haftalık bır eğitim programı tercih ettim. Okul londra merkezde ve büyük bir okul. Sınıflarımız kalabalık değil. Genellikle hep 5-6 kişilik sınıflarda ders aldım.
Sınıfta öğretmen ile iletişime geçmek çok kolay. Az kişi olunca daha fazla konuşma şansım oluyor. Okulun eğitim sisteminden memnun kaldım.
Bina imkanları maalsef sınırlı. Bahçesi ve kütüphanesi yok. Ancak ders aralarında vakit geçirdiğimiz bir terasımız ve ufak bir de kantinimiz var. Pek fazla kullanmayı tercih etmedim ama yinede ufak tefek ihtiyaçları gidermek üzere kullandım.
Aktivite programımız çok yoğun değil ama özellikle Londra içerisinde gezi imkanlarımız var. Genellikle 2 haftada 1 gezilerimiz oluyor ve bende 2 kez katılma fırsatı buldum. Buckingham sarayı, London eye gibi tarihi ve turistik yerleri gezdik. Onun dışında ders çıkışlarında kendim de geziyorum.
Ben gelirken ingiliz aile yaninda kalmayı tercih ettim. Evden okula trenle 20 dakika gibi bir sürede gidiyorum. LOndra'da ulaşım zaten çok kolay.
Aldıgım eğitimden cok memnun kaldım. Okulun konumu ve Londra’da yasamı gördükçe doğru bir tercih yaptığımı anlıyorum. Gelmek isteyenlere mutlaka tavsiye ederim.


Mehmet

1 yıl önce

5.0
puan
Eğitim
Bina İmkanları
Aktiviteler
Konum

2016 yılında Londra'da bu okulda eğitim aldım bir arkadaşımla beraber.

Okulun en güzel tarafı konuşma ağırlıklı bir eğitim metoduyla yoğun bir ders veriyor olması. Teorik eğitim isteyenle riçin zayıf bence ama pratik eğitim isteyenleri için başarılı bir İngilizce eğitim veriyor.

Bina imkanları zayıf ama bence çok da gerek yok zaten iyi olmasına. Eğitimi herşeyi gösteriyor.

Ayrıca hocaların yaklaşımları, tarzları da benim hoşuma gitmişti.


Tuğçe Semiz

1 yıl önce

4.8
puan
Eğitim
Bina İmkanları
Aktiviteler
Konum

Geçen sene gittim bu okula ve kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çok memnun kaldım. Özellikle eğitim sistemi çok iyi. Kitaplar farklı ve konuşmaya yönelik. Sınıfta 10 kiş olsanız bile herkesin ayrı ayrı konuşması gerekiyor ve sürekli aktif oluyorsunuz derslerde.

Aktivitelere de katıldım. Çatı partisi oluyordu, orada bol konuşma imkanı buldum. Film günleri, dışarda toplanıp bir yerleri gezmeler de güzeldi.


Mehmet Hakan Göğebakan

1 yıl önce

5.0
puan
Eğitim
Bina İmkanları
Aktiviteler
Konum

İlk iki gün zorlandım. Ama öğretmenlerin sıcak yaklaşımıyla hızlıca alıştım. Şu an ikinci haftadayım ve çok memnunum okuldan.

Şu ana kadar dikkatimi çeken en önemli şey öğretmenlerin hem keyifli ama hem de son derece disiplinli olması. Gerekirse şaka yapıyorlar ama disiplinden de vazgeçmiyorlar. Yani Okuldaki disiplin beni çok etkiledi diyebilirim.

Bakalım, yaz bitsin, başka yorumlarım olursa yazarım.

Ama şu ana kadarki İngiltere'deki yaşamım güzel gidiyor. Çok memnunum.


Furkan Çakmakçı

1 yıl önce

5.0
puan
Eğitim
Bina İmkanları
Aktiviteler
Konum

Bu okul çok güzeldir. Ben Londra Kariyer Akademiyle buraya gelmiştim. özellikle öğretmenlerini çok beğendim.

Ben tavsiye ederim


Ruçhan Ertuğrul

1 yıl önce

4.5
puan
Eğitim
Bina İmkanları
Aktiviteler
Konum

Londra'ya ikinci gelişimde Avalon School'a gitmiştim. Çok hoşuma gitmişti ve ingilizcem çok gelişti bu okulda.

Binanın imkanlarını dikkate almayın derim, bina imkanları zayıf olsa da eğitim kalitesi çok iyi. Sürekli konuşmak yorsa da zaten asıl amacımız konuşmak ve öğrenmek olduğu için günler eğlenceli geçmişti.

Kesinlikle tavsiye ederim.


Merve

1 yıl önce

5.0
puan
Eğitim
Bina İmkanları
Aktiviteler
Konum

Londra'da Eğitim; Hayatımın En Doğru Kararı

Dil eğitimi için hep hayalim olan yurtdışına gitmeye karar vermiştim ve bir çok şirketle görüşmeler yaptım uzun süre araştırdım ve Londra Kariyer Akademi'nin Londra merkezli olmasından ve bizimle her konuda ilgilenecek olmasından dolayı tercih ettim ve bana önerdikleri okul çok güzeldi; ortamı, öğretmenleri ve özellikle eğitimi..

Vize pasaport işlemleri de gözümde büyüttüğüm kadar zor olmadı.Vizemde çıkınca artık İngiltere yolcusuydum.

İlk indiğim andan itibaren içimde Londra'da yalnız olmadığımın rahatlığı ve güveni vardı çünkü her sorunum da Londra Kariyer Akdemi benimle ilgilenecekti.

İngiltere gerçekten gidilip görülmesi gereken bir yer insanları ,kurulan pazarları,açık hava gösterileri, müzeler ve beni en çok etkileyen düzenli sokak ve caddeleri yani mimarisi. Covent Garden ve Tower Bridge (özellikle akşamları) benim favori yerlerim diyebilirim.

Ben Londra'da kaldığım süre boyunca bir günümü bile evde geçirmedim diyebilirm çünkü Londra'da sürekli yapılacak birşeyler var.Her gün kendi hayat tarzına uygun yapılabilecek birşey bulabilirsin Londra'da sıkılmak mümkün değil.Londra'nın bana kattığı en büyük özellik bakış açımı genişletti diyebilirm.Çünkü dünyanın her yerinden insanlar var; farklı kültürler, farklı diller,hayat tarzları.

Okulun ilk günlerinde üzerimde çekingenlik vardı nasıl konuşacağım diye ama zamanla siz de farkına varacaksınız İngilizceniz gelişiyor, bir süre sonra Türk arkadaşlarla bile aramızda İngilizce konuşuyorduk İngilizce'ye olan 'konuşamam önyargısı' zamanla geçiyor. Ayrıca orada hayatım boyunca konuşacağım görüşeceğim birçok arkadaşım oldu ve şu an da Türkiye'ye dönmeme rağmen neredeyse hepsiyle diyaloğumuz devam ediyor.


İlker Akbaş

1 yıl önce

5.0
puan
Eğitim
Bina İmkanları
Aktiviteler
Konum

Ben bu okula bir tavsiye üzerine gelmiştim.

Londra’nın merkezinde oluşu, öğretmenlerin ilgileri çok hoşuma gitmişti. Tüm ekibiyle profesyonel bir kadroydu. Pratik eğitime önem vermeleri, sürekli konuşturmaya çalışmaları en dikkat çekici eğitim yöntemleri diyebilirim.

İngiltere’de ilk günler biraz zor olsa da hemen alışıyorsunuz. Ayrıca İngilizce İngiltere’de öğrenilir sözünün de ne kadar doğru olduğunu İngiltere’de anlamıştım.
 
 
Çok Önemli NOT: İngiltere’ye ne kadar süreliğine gelirseniz gelin, burada sıcakkanlı Türk arkadaşlar edinip Türkçenizi ilerletme ihtimaliniz de yok değil. Bu tüm dünyanın bir gerçeği.


Oğuzhan

1 yıl önce

5.0
puan
Eğitim
Bina İmkanları
Aktiviteler
Konum

Ben iki defa geldim Londraya. 2014 ve 2015 te.İlk gelişimde Edgware academye gitmiştim ve pek memnun kalmamıştım. Sonra buradaki danışmanların tavsiyesiyle Avalon Schoola gittim 2015te. Arkadaşlar çok çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim bu okulu. Öğretmenleri mükemmel. Gezileri çok iyiydi. Bol bol pratik yapma imkanımız oldu. Zaten okulun ders yöntemi de pratiğe yönelik. Kesinlikle tavsiye ederim.


Mehmet Özge

2 yıl önce

5.0
puan
Eğitim
Bina İmkanları
Aktiviteler
Konum

Tavsiyelere bakarak gittim. Küçük bir okul, ilk başta çok şaşırdım ama eğitim tarzı ve öğretmenlerin kalitesi beni çok etkiledi. 4 ayda pratiğim çok gelişti, çok güzel arkadaşlıklarım oldu. İngilizce konuşma konusunda sıkıntı yaşayanlara tavsiye ederim.